Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOR WOLFENSTEIN, skrivbord, skyltmärkt Ditzingers Stockholm/ Göteborg, ca 1930-40-tal, höjd ca 76, 135 x 69 cm

Slitage, smärre skador, 1 nyckel bussning saknas

338253

2015-10-30