Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993), skulptur, skuret och bemålat trä, i form av kvinnlig modell, signerad och daterad Wichmann 70, 29 x 16 cm
338256
2015-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här