Harry Wichmann träskulptur

Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur
Harry Wichmann träskulptur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY WICHMANN (1916-1993), skulptur, skuret och bemålat trä, i form av kvinnlig modell, signerad och daterad Wichmann 70, 29 x 16 cm

338256

2015-10-30