Bägare och slevar silver

Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver
Bägare och slevar silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, Tyskland 1800-talets slut, BÄGARE, 4 st, KALK, 1900-tal, SÅSSLEV, 1883, SOCKERBEHÅLLARE, 1916, silver, total vikt ca 350 g

338275

2015-10-30