Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

E. KÖRNER (1900-tal): kopia efter Caesar van Everdingen, amoröst motiv, olja på duk, 145x160 cm

Smärre slitage

338278

2015-10-30