Urnor Kina

Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, med lock, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, varav en bär märkning, dekor i emaljfärger, höjda ca 23 resp 24 cm

Ett lock med underliggande kantnagg och nagg på lockets ring

338279

2015-10-30