ABBA Hovas vittne
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
ABBA, "Hovas vittne" maxisingel, signerad Stikkan Anderson samt "Till Ylva!", släppt i samband med Stikkan Andersons 50 års födelsedagsfest, 1981, röd vinyl, begränsad upplaga om 200 exemplar
ABBA HOVAS VITTNE, ABBA maxi single "Hovas vittne", released in conjunction with Stikkan Andersson´s 50 year birthday party, gift for the guests at the party, 1981, red edition, limited edition of 200 copies,
case with wear, not tested for function
Skador: Ej funktionstestad, konvolut med slitage
Konvolut med smärre hanteringsslitage
338283
2015-10-30