Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS LERIN, (född 1954): Lantidyll med potatisåker, signerad och daterad Lars Lerin 78, träsnitt, 21/120, ca 50x70 cm

338288

2015-10-30