Ljuslampetter i patinerad gips
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSLAMPETTER, 1 par, med kvinnofigurer, jugend, patinerad gips, enligt uppgift utförda av Per Hasselberg efter skulpturer av Jean Govion Paris se Laurins konsthistoria sidan 496
Skador, lagningar
338321
2015-10-30