Luigi Amato Man med urna
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
LUIGI AMATO (Italien, 1898-1961): Man med urna, signerad L Amato, olja på duk, 100 x 70 cm
Kuntoraportti
338330
Päivämäärä:
2015-11-01