Luigi Amato Man med urna

Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

LUIGI AMATO (Italien, 1898-1961): Man med urna, signerad L Amato, olja på duk, 100 x 70 cm

Kuntoraportti

338330

Päivämäärä:

2015-11-01