Skål glas ariel E. Öhrström

Skål glas ariel E. Öhrström
Skål glas ariel E. Öhrström
Skål glas ariel E. Öhrström
Skål glas ariel E. Öhrström
Skål glas ariel E. Öhrström
Skål glas ariel E. Öhrström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors 1950-tal, Ariel, dekor av ränder i mörkrött, signerad Orrefors Ariel 1711 E E.Öhrström, höjd 8, diameter 19 cm

338373

2015-10-30