Matservis 1900-tal

Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSERVIS, 50 dlr, Hutschenreuther, med förgylld dekor, bestående av: 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 7 förrättstallrikar, 10 assietter, 6 uppläggningsfat, 1 par skålfat, såsskål, tillbringare

Smärre slitage, nagg kan förekomma

338375

2015-10-30