Ardath herrarmbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARDATH, automatiskt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla, världstid, centrumsekundvisare till lokaltiden, förgylld boett, genombrutet skinnband, diameter 39 mm
Läderarmband med skador
338385
2015-10-30