Ardath herrarmbandsur

Ardath herrarmbandsur
Ardath herrarmbandsur
Ardath herrarmbandsur
Ardath herrarmbandsur
Ardath herrarmbandsur
Ardath herrarmbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARDATH, automatiskt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla, världstid, centrumsekundvisare till lokaltiden, förgylld boett, genombrutet skinnband, diameter 39 mm

Läderarmband med skador

338385

2015-10-30