Fem oramade grafiska blad
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD 5 st., samtliga signerad och numrerade 4/110, några daterade 1979, omfattar sixten Haage, Sven Erik Jacobsson, Lennart Gram, Rune Jansson, Rune Pettersson
Haage med veck i vänstra marginalen
338395
2015-10-30