"Butterfly chair" i valnöt Kurt Östervig

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, stol, "Butterfly chair", valnöt Brande möbelfabrik Danmark, omklädda i vintageläder

Lagning undertill, slitage

338396

2015-10-30