Howard Campion Landskap med tvätterskor olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HOWARD CAMPION (England, född 1840): Landskap med tvätterskor, signerad Howard Campion, olja på duk, 41 x 37 cm

338404

2015-11-02