Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MODELLFORDON, 10 st, 1950-tal, bl a bestående av: Prämeta "Buick 405", Dinky Toys Jaguar 157, SIKU Porsche 356, LESNEY, lastbilar hästvagn mm
Delar saknas, smärre skador
338407
2015-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här