Modellfordon 1950-tal

Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal
Modellfordon 1950-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELLFORDON, 10 st, 1950-tal, bl a bestående av: Prämeta "Buick 405", Dinky Toys Jaguar 157, SIKU Porsche 356, LESNEY, lastbilar hästvagn mm

Delar saknas, smärre skador

338407

2015-10-30