Axel Olson Fågelhandel Halmstadgruppen
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
AXEL OLSON (1899-1986), "Fågelhandel", enligt anteckning på ramens baksida utförd 1977,
signerad Axel Olson, olja på duk, 14x37 cm
Kuntoraportti
338425
Päivämäärä:
2015-11-01