Axel Olson Fågelhandel Halmstadgruppen

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

AXEL OLSON (1899-1986), "Fågelhandel", enligt anteckning på ramens baksida utförd 1977,
signerad Axel Olson, olja på duk, 14x37 cm

Kuntoraportti

338425

Päivämäärä:

2015-11-01