Klubbat för:
6 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ERNST BILLGREN (född 1957): "And tänker på världen", ur "Vid vägens slut", 2015, signerad och numrerad Ernst Billgren 4/225, färglitografi, 54,5x80,5 cm
Zustandsbeschreibung
338432
2015-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner