Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

6 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

ERNST BILLGREN (född 1957): "And tänker på världen", ur "Vid vägens slut", 2015, signerad och numrerad Ernst Billgren 4/225, färglitografi, 54,5x80,5 cm

Zustandsbeschreibung

338432

2015-10-31