Golvhögtare Luxor

Golvhögtare Luxor
Golvhögtare Luxor
Golvhögtare Luxor
Golvhögtare Luxor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVHÖGTALARE, 1960-70-tal, Luxor, modell SH 835, toppen i teak, kromad metallställning, höjd 79 cm

Bruksslitage

338438

2015-10-30