Sabelbajonett m/1867

Sabelbajonett m/1867
Sabelbajonett m/1867
Sabelbajonett m/1867
Sabelbajonett m/1867

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SABELBAJONETT, svensk, m/1867, fäste av trä, numrerad 3136 på bladet, balja med svärtat läder, längd ca 73 cm

Balja med slitage

338460

2015-10-31