Arthur Percy akvarell

Arthur Percy akvarell
Arthur Percy akvarell
Arthur Percy akvarell
Arthur Percy akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Vårvinter Öland, signerad Percy 1967, akvarell, ca 22x28 cm

338467

2015-10-31