Vällingklockor

Vällingklockor
Vällingklockor
Vällingklockor
Vällingklockor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄLLINGKLOCKOR, 2 st, höjd ca 28, diameter ca 29 cm

Slitage, skador

338498

2015-10-30