Serveringsvagn Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak och bok, lådor i sarg, skyltmärkt, höjd ca 77, 79x43 cm

Inredning saknas, torkade hjulm ett löst hjul, ytskador

338499

2015-10-30