Satsbord Svenska Möbelfabriken
2015-10-30
338502
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSKA MÖBELFABRIKEN, satsbord, 2 dlr, 1900-talets första hälft, bonad björk, stämpelmärkt, höjd ca 53, 49x35 cm
Smärre ytskador, tejprester