Triptyk samtida konstnär

Triptyk samtida konstnär
Triptyk samtida konstnär
Triptyk samtida konstnär
Triptyk samtida konstnär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUDE (samtida), Landskap - triptyk, signerade, akryl på duk, vardera 70x70 cm

Smärre slitage

338512

2015-11-01