Reseschatull 1800-tal
2015-10-31
338518
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RESESCHATULL, 1800-tal, med inredning och spegel, mahogny, mässingsinläggningar och listverk, höjd 10,5, 32x21x10 cm
Skador, lagningar, spegel med omfattande skador