Vägglyktor, 1 par

Vägglyktor, 1 par
Vägglyktor, 1 par
Vägglyktor, 1 par
Vägglyktor, 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLYKTOR, 1 par, för utomhusbruk, 1900-talets första hälft, smide, med spröjsade glas, höjd ca 60 cm, total längd från vägg 68 cm
Proveniens: Enligt uppgift Stockholms Stadion

338521

2015-10-31