Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
HARRY KLUGE (1879-1963), tillskriven: Fartyg, otydligt signerad, daterad 29/16 -14?, etikett a tergo Harry Kluge, olja på duk, ca 27 x 37 cm
338539
2015-10-31