Piranesi etsning 1800-tal Titusbågen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIRANESI, G. B. Veduta dell´Arco di Tito. 1800-tal, graverad plansch, senare avdrag, ca 47x71 cm, ramad.
Proveniens: Rosendals Slott i Skåne

Senare avdrag

338544

2015-10-31