Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIRANESI, G. B. Veduta dell´Arco di Tito. 1800-tal, graverad plansch, senare avdrag, ca 47x71 cm, ramad.
Proveniens: Rosendals Slott i Skåne
Senare avdrag
338544
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här