Piranesi etsning senare avdrag

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIRANESI, G. B. Veduta dell´Arco di Settimio Svero, 1800-tal, graverad plansch, senare avdrag, ca 46x70 cm, ramad.
Proveniens: Rosendals Slott i Skåne

Senare avdrag

338550

2015-10-31