Spegel Firma Svenskt Tenn

Spegel Firma Svenskt Tenn
Spegel Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSKT TENN, spegel, tenn, krön med dekor i releif av stadsbild med kreatur, stämplad Stockholm 1927, ca 61x38 cm

Bruksslitage

338554

2015-10-31