Kaffekopp flintgods

Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods
Kaffekopp flintgods

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KAFFEKOPP med fat, 1700 talets slut, troligen England, Spode, flitgods, bemålad dekor av blommor

Spricka, smärre slitage, ytskador

338576

2015-10-31