Berndt Wennström olja på duk

Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Våt Asfalt, signerad B Wennström, olja på duk, 89x116 cm

338579

2015-11-01