Certina herrarmbandsur guld

Certina herrarmbandsur guld
Certina herrarmbandsur guld
Certina herrarmbandsur guld
Certina herrarmbandsur guld
Certina herrarmbandsur guld
Certina herrarmbandsur guld

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CERTINA 288, herrarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, boett i guld, satinbrun urtavla med timmarkeringar i gulmetall, centrumsekund, datum, automatiskt urverk, läderarmband, diameter 36 mm

Fungerar vid inlämning, slitage

338585

2015-10-31