Certina herrarmbandsur guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CERTINA 288, herrarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, boett i guld, satinbrun urtavla med timmarkeringar i gulmetall, centrumsekund, datum, automatiskt urverk, läderarmband, diameter 36 mm
Fungerar vid inlämning, slitage
338585
2015-10-31