Skinnsoffa Dux

Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux
Skinnsoffa Dux

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, Dux, 2000-tal, svart skinn, modell Johan, stålben, längd 208 cm

Slitage

338588

2015-10-31