Roj Friberg litografi

Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): "Generalens vardagsrum", monogramsignerade och daterad R f -79, 30/150, litografi, 52X80 CM

338604

2015-11-04