Hjalmar Grahn oljemålning
2015-10-31
338612
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HJALMAR GRAHN (1882-1949): Hustak, signerad och daterad Hj Grahn -17, olja på duk, ca 48 x 41 cm