Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, troligen Thailand 1900-tal, lack, i form av Buddha, höjd ca 31 cm

Armar med lagningar, attribut saknas

338625

2015-10-31