Svenskt Tenn 5 dlr

Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr
Svenskt Tenn 5 dlr

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUKOR, 1 par, SYLTKRUKOR, 1 par, PAPPERSKNIV, formgiven av bl.a. Björn Trägårdh, Estrid Ericson, för svenskt tenn, höjd ca 9-10, diam ca 9-15 cm, brevkninvens längd ca 24 cm

Slitage, smärre skador

338631

2015-10-31