Cremekopp

Cremekopp
Cremekopp
Cremekopp
Cremekopp
Cremekopp
Cremekopp
Cremekopp
Cremekopp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CREMEKOPP med lock och fat, porslin, "Flora Danica" Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1900-tal, höjd 9 cm

2 st smärre nagg på lock

338635

2015-10-31