Curt Burström akvatintetsning

Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964): "Composition 17", signerad och daterad C Burström -57, 8/10, akvatintetsning, ca 31 x 24,5 cm

338636

2015-10-31