Kopp med fat
2015-10-31
338638
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPP MED FAT, 2 st, 1800-tal, polykromt dekor, av bl a muciserande par, höjd ca 8-9 cm
Slitage