Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IWAR DONNÉR (1884-1964): Hamnbild, signerad Iwar Donnér, olja påpannå, ca 29,5 x 39 cm
Krackeleringar
338639
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här