Iwar Donnér oljemålning

Iwar Donnér oljemålning
Iwar Donnér oljemålning
Iwar Donnér oljemålning
Iwar Donnér oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IWAR DONNÉR (1884-1964): Hamnbild, signerad Iwar Donnér, olja påpannå, ca 29,5 x 39 cm

Krackeleringar

338639

2015-10-31