Väggappliquer brons

Väggappliquer brons
Väggappliquer brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, brons, rokokostil, omkring 1900, för två ljus vardera, svängbara armar, höjd 43 cm, djup 44 cm.

Skador, slitage

338661

2015-10-31