Olof Ågren oljemålning

Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLOF ÅGREN (1874-1962): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Olof Ågren 1916, olja på duk, ca 35 x 40,5 cm

Smärre färgbortfall

338667

2015-10-31