Anna Rosenbäck oljemålning
2015-10-31
338685
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Landskapsvy, a tergo signerad och daterad A. Rosenbäck -15, olja på pannå, ca 61x50 cm