Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEPASK, 1850, allmoge, Hälsingland, bemålad, röd med blomsterdekor, monogrammärkt J.K.P.D. daterad 1850, höjd 17 cm, ca 52x28 cm
Skador, slitage, avslag
338698
2015-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här