Svepask allmoge

Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge
Svepask allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEPASK, 1850, allmoge, Hälsingland, bemålad, röd med blomsterdekor, monogrammärkt J.K.P.D. daterad 1850, höjd 17 cm, ca 52x28 cm

Skador, slitage, avslag

338698

2015-10-31