Buddha Thailand omkring 1900

Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900
Buddha Thailand omkring 1900

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUDDHA, 1800/1900-tal, Thailand, metall, höjd ca 102 cm

Ytslitage, skador

338717

2015-10-31